Helmebutiik e-pood

Eesti Inglise Soome Vene

Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

 

Privaatsustingimused

Kehtivad alates 01.05.2018.a.

Privaatsustingimused reguleerivad isikuandmete töötlemist ja küpsiste kasutamist osaühig Helmebutiik veebilehel www.helmebutiik.ee (edaspidi veebileht). Käesoleva  privaatsustingimuste eesmärk on kaitsta klientide privaatsust kooskõlas Eesti Vabariigi seaduste ja Euroopa Liidu õigusaktidega.  

 

Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete vastutav töötleja on osaühing Helmebutiik OÜ: registrikood 10291911, aadress Sangla 25-18, 50407 Tartu, Eesti; meiliaadress  helmebutiik@gmail.com.

 

  • Veebilehte kasutades annab kasutaja nõusoleku oma andmete töötlemiseks kooskõlas käesolevate privaatsus-tingimustega.


Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Helmebutiik kogub veebilehe kaudu järgmisi kasutaja isikuandmeid:

- kasutaja nime ja e-posti aadressi – liitumisel meililistiga või e-kirja saatmisel;

-    kasutaja nime, e-posti aadressi, kontakttelefoni  ja kauba tarneaadressi – e-poest kauba tellimisel ja postitamisel;

- kasutaja nime ja e-posti aadressi – e-poes konto registreerimisel;

- veebilehe külastatavuse statistikat Google Analyticsi, Facebook Pixeli abil – veebilehe külastamisel.

 

Helmebutiik kasutab isikuandmeid:

-  kasutaja eelneval nõusolekul tema e-posti aadressile uudiskirjade saatmiseks  uutest toodetest ja kampaaniatest teavitamiseks jm turundusliku sisuga teadete edastamiseks;

- kasutaja päringutele vastamiseks;

- kasutaja poolt e-poes esitatud tellimuste täitmiseks, näiteks kaupade kohaletoimetamiseks, kasutajaga suhtlemiseks, arvete edastamiseks;

- personaliseeritud veebilehe  külastamise kogemuse tagamiseks e-poe konto loomisel;

 

Helmebutiik võib volitada kasutaja isikuandmeid töötlema teisi isikuid (edaspidi volitatud töötleja), kelle toote või teenuse abil pakub Helmebutiik kasutajale teenuseid. Helmebutiigi ja volitatud töötleja vahel on sõlmitud leping, mille kohaselt on volitatud töötleja kohustatud töödeldavad isikuandmed hoidma konfidentsiaalsetena ning tagama isikuandmete kaitse.

Volitatud töötlejad pakuvad:

-  e-kirjade edastamise ja haldamise süsteemi;

-  veebilehe arendust ja majutust;

-  e-poe tellimuste kohaletoimetamist;

-  veebilehe kasutusstatistika analüüsi;

-  sotsiaalmeedia kasutamist ja sotsiaalmeedia statistika analüüsi;

-  raamatupidamistarkvara kasutamist.


Isikuandmete säilitamine ja turvalisus

Helmebutiik säilitab isikuandmeid nii kaua, kuni see on eesmärgi saavutamiseks või seadusest tulenevalt vajalik.

Helmebutiik rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide kasutajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.


Kasutaja õigused

Kasutajal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete töötlemine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik  e-poe tellimuste täitmiseks.

Kasutajal on õigus:

-  taotleda juurdepääsu enda andmetele;

-  nõuda isikuandmete parandamist või seaduses ettenähtud tingimustel kustutamist;

-  nõuda isikuandmete töötlemise piiramist

-  nõuda isikuandmete ülekandmist.

Oma õiguste kasutamiseks tuleb kasutajal saata vastavasisuline sooviavaldus meiliaadressile   helmebutiik@gmail.com.

Kui kasutaja usub, et tema õigusi on isikuandmete töötlemisel rikutud, on tal õigus pöörduda Eesti Andmekaitse Inspektsiooni poole.


Küpsiste kasutamine

Helmebutiigi veebilehel kasutatakse küpsiseid (cookies) eesmärgiga tagada parem kasutajakogemus ja efektiivsem turundustegevus ning koguda kasutusstatistikat. Küpsised on väikesed tekstifailid, mille veebilehitseja salvestab automaatselt kasutaja poolt kasutatavasse seadmesse. 

Tehnilised küpsised on vajalikud selleks, et kasutaja saaks veebilehel üldse navigeerida ja veebilehe funktsioone kasutada. Tegu on isikustamata andmetega, mida ei saa otseselt siduda ühe kindla isikuga.

Kasutaja loetakse küpsistega nõustunuks, kui tema veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Sageli lubavad veebilehitsejad vaikimisi küpsisefailide säilitamist seadmesse. Kasutaja võib oma seadmes küpsiste kasutamise ära keelata või need kustutada, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid.


Privaatsustingimuste muutmine

Helmebutiik jätab endale õiguse muuta privaatsustingimusi ühepoolselt ja ette teatamata, eesmärgiga kindlustada nende vastavus seadusandlusele.

 Oma isikuandmete sisestamisega Helmebutiigi e-poodi, olete nõustunud nende tingimustega.  

 

Kõigi isikuandmete töötlemise ja privaatsustingimustega seotud küsimuste korral saab ühendust võtta meiliaadressil helmebutiik@gmail.com.