Helmebutiik e-pood

Eesti Inglise Soome Vene

TELLIMINE

Poest kauba ostmiseks pead end registreerima või korduvkasutajana sisse logima. Sisselogimisel kasuta oma e-maili aadressi ja salasõna. Tooted, mida ostukorvi valid, ei ole sulle enne broneeritud, kui oled kogu tellimuse ära teinud ja lõplikult kinnitanud. Kui oled salasõna unustanud, võta meiega ühendust.

Kõigi huvi pakkuvate helmeste ja tarvikute kohta leiad pildid ja andmed. Peale sobiva kauba valimist lisad tooted ostukorvi. Ostukorvis näed kõiki enda poolt valitud tooteid ja koguseid, mida saab vajadusel muuta.

Kui soovitud kaup on ostukorvis, vaata tellimus üle ja vajuta nuppu „Saada tellimus”. Seejärel vali kättesaamisviis. Kui kõik valikud tehtud kinnita lõplikult tellimus. Sinu e-maili postkasti saabub koheselt arve ja teave tellimuse kohta. Kui sa sellist e-maili ei näe, siis võta meiega ühendust.

 

Kauba eest tasumine

- Arvet on võimalik tasuda OÜ HELMEBUTIIK arvetele

                                          Swedbank  IBAN: EE152200 221012198695

                                          SEB pank   IBAN: EE6710 10220206463224

 

Peale raha laekumist OÜ Helmebutiik arvele, kaup hiljemalt 2 tööpäeva jooksul komplekteeritakse ja postitatakse.

- Kui tellimusel olev nimi ei ühti pangaülekandel oleva nimega, palume maksekorralduse selgitusse märkida tellija nimi ja tellimus-arve number.

 

 

Tellimuse tühistamine

Tellimuse tühistamiseks võta ühendust kas telefoni või e-maili teel. Juhul, kui kaup on juba posti pandud, seda tühistada enam ei saa. Sel juhul on võimalus kaup tagastada. (loe Kauba tagastamine). Postikulu ei kuulu kahjuks tagastamisele.

 

Kauba tagastamine

Kui tellimuse kättesaamisel selgub, et toode ei vasta oodatule, on võimalus kaup 14. päeva jooksul tagastada või mõne muu toote vastu ümber vahetada. Selleks tuleks saata e-mail aadressile helmebutiik@gmail.com või helistada telefonil +372 55602440

- Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv kaup peab olema originaal-pakendis ja ei tohi olla kasutatud ega kahjustatud.

- Tagastatud kauba eest kantakse raha ostja pangakontole tagasi hiljemalt 10. päeva jooksul. Tagastamisele ei kuulu saatmiskulu, mis maksti tellimuse esitamisel. Kauba tagastamine toimub ostja kulul.

 

- Tellimuse eest palume tasuda hiljemalt viie päeva jooksul arvates arve laekumisest Teie e-mailile. Peale antud tähtaja möödumist ja arve mitte tasumist Teie tellimus/arve tühistatakse ja kaup vabastatakse broneeringust.